-13%

TRINX Велосипед K-014

– Frame : TRINX 24″*13″ Hi-Ten Steel
– Fork: Suspension Travel:50mm
– Shifter: SHIMANO ST-EF41
– Fd: TRINX FD-QD-35


19,300.00 ден 16,700.00 ден

Спореди

Опис

 • Frame : TRINX 24″*13″ Hi-Ten Steel
 • Fork: Suspension Travel:50mm
 • Shifter: SHIMANO ST-EF41
 • Fd: TRINX FD-QD-35
 • Rd: TRINX RD-HG-18A
 • Cassett: 7S 14-28T
 • Chain: KMC 7S
 • Brake: TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Wheel Set: TRINX Alloy Double Wall
 • Tyre: CST 24″* 1.95″ 27TPI
 • Chainwheel: 24/34/42T*170L
 • Hub: Disc Hub
 • Saddle: TRINX Sport
 • Seatpost: TRINX Hi-Ten Steel
 • Stem: TRINX Alloy
 • Handlebar: TRINX Flat
 • Боја: сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.