-13%

MS ENERGY Електричен велосипед City Women c100

– Мотор: Ananda M81 250W 80Nm
– Батерија: Литиумска батерија LG 36V 14Ah
– Полнач: AC 100V – 230V Паметен полнач
– Екран: Ананда LCD D10


174,799.00 ден 151,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Мотор: Ananda M81 250W 80Nm
 • Батерија: Литиумска батерија LG 36V 14Ah
 • Полнач: AC 100V – 230V Паметен полнач
 • Екран: Ананда LCD D10
 • Рам: 17″ М, алуминиум 6061, мазно заварување
 • Задни менувач: Shimano Altus RD-M310 8 брзини
 • Домет:120 – 130km
 • Максимално оптоварување: 100 kg
 • Педали: пластика+гума
 • Седло: SR -Рио унисекс
 • Волан / Рачка: ширина: 640мм Алуминиум
 • Тркала / бандажи: Двоен ѕид алуминиумска легура, 36H
 • Надворешни гуми: CST C1698 27,5″ x 1,75″
 • Ланец: KMC X8 EPT
 • Вилушка: Suntour NEX, патување од 60 мм
 • Тип на велосипед: еВелосипед
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.