-13%

RIDER Велосипед 8834 20”

– Алуминиумски бандажи
– Две кочници
– Шише за вода
– Метален рам


Original price was: 7,500.00 ден.Current price is: 6,500.00 ден.

Спореди

Опис

  • Алуминиумски бандажи
  • Две кочници
  • Шише за вода
  • Метален рам
  • Тркала 20″

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.