-13%

TRINX Велосипед N-106

– Frame TRINX Alloy 26″*15.5″
– Fork Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100mm
– Shifter SHIMANO ST-EF500
– Fd SHIMANO TZ500


18,980.00 ден 16,500.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Frame TRINX Alloy 26″*15.5″
 • Fork Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100mm
 • Shifter SHIMANO ST-EF500
 • Fd SHIMANO TZ500
 • Rd SHIMANO TZ500
 • Cassette 7S,14-28T
 • Chain KMC 7S
 • Brakes TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Wheel Set TRINX Alloy Double Wall
 • Tyres CST 26″*1.95″ 27TPI
 • Chainwheel TRINX 24/34/42T*170L
 • Hub Disc Hub with Bearing
 • Saddle TRINX Comfort
 • Seatpost TRINX Alloy
 • Stem TRINX Alloy
 • Handlebar TRINX Alloy Small Rise
 • Боја: бела/сина, бела/розева

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.