-14%

Столчиња за во двор ПРОГАРДЕН ПВЦ 56х54х80 см

– Достапни во бела, зелена и антрацит боја
– Материјал: пластика
– Тежина 2,75 кг


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 950.00 ден.Current price is: 820.00 ден.

Спореди

Опис

  • Достапни во бела, зелена и антрацит боја
  • Материјал: пластика
  • Тежина 2,75 кг
  • Димензии 56х54х80 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.