-14%

Столчиња за во двор ПРОГАРДЕН ПВЦ 56х54х80 см

– Достапни во бела, зелена и антрацит боја
– Материјал: пластика
– Тежина 2,75 кг


720.00 ден 620.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапни во бела, зелена и антрацит боја
  • Материјал: пластика
  • Тежина 2,75 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.