-13%

Сет за во двор ПРОГАРДЕН ВЕРАНДА БЕЛА

– Димензии:60x45x45 (маса)
– Димензии:44x48x80 (стол)
– Димензии 134x72x76 (двосед)
– Тежина 21,92 кг


7,390.00 ден10,490.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапна во бела боја
  • Димензии:60x45x45 (маса)
  • Димензии:44x48x80 (стол)
  • Димензии 134x72x76 (двосед)
  • Тежина 21,92 кг
  • Материјал пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.