-13%

Сет маса и столици ПРОГАРДЕН НИК

– ПРОГАРДЕН пвц сет НИК бела боја за во двор и тераса
– Димензии:80х57х63 см (маса)
– Два стола на склопување


Достапност:

Нема на залиха

5,050.00 ден 4,390.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • ПРОГАРДЕН пвц сет НИК бела боја за во двор и тераса
  • Димензии:80х57х63 см (маса)
  • Два стола на склопување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.