-14%

Лулашка тросед сива/крем боја W63 805717

– Достапна во бело-зелена боја
– Материјал: ткаенина
– Метални ногарки и оквир
– Димензии: 170 х 110 х 153 см


Достапност:

Нема на залиха

7,300.00 ден 6,290.00 ден

Clear
Спореди

Опис

    • Достапна во сива и капучино боја
    • Материјал: ткаенина
    • Метални ногарки и оквир
    • Димензии: 170 х 110 х 153 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.