-13%

MQ Тенда за во двор ПОП УП 3х3 м

– Боја зелена и бела
– Бренд MQ
– Димензија 3×3 м


Original price was: 7,230.00 ден.Current price is: 6,290.00 ден.

Спореди

Опис

  • Рамка обложена со челик 25x25mm, 140g / m2 полиестер, преклопена во торбичка за носење
  • Боја зелена и бела
  • Бренд MQ
  • Димензија 3×3 м

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.