-13%

Маса за во двор ПРОГАРДЕН СУМАТРА 138х80х72 см

– Достапни во бела и антрацит боја
– Димензии 138х80х72 см
– Материјал пластика


Достапност:

Нема на залиха

5,510.00 ден 4,790.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапни во бела и антрацит боја
  • Димензии 138х80х72 см
  • Материјал пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.