-13%

Стол за во двор KETER Минесота

– Висок наслон
– Боја темно сива
– Бренд Кетер
– Димензија: 61 x 65 x 99


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 2,860.00 ден.Current price is: 2,490.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Висок наслон
  • Боја темно сива
  • Бренд Кетер
  • Димензија: 61 x 65 x 99

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.