-13%

Маса за во двор ПРОГАРДЕН КИНГ 79x79x72 cm

– Достапнa во антрацит боја
– Димензии 79x79x72 cm
– Материјал пластика


Достапност:

Нема на залиха

3,320.00 ден 2,890.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Достапнa во антрацит боја
  • Димензии 79x79x72 cm
  • Материјал пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.