-14%

Стол на расклопување C3030

– Со перниче за потпора на главата
– Материјал: ткаенина
– Димензии : 60х163×80 cm


Достапност:

Нема на залиха

2,310.00 ден 1,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапни во сина, зелена и црвена боја
  • Со перниче за потпора на главата
  • Материјал: ткаенина
  • Димензии : 60х163×80 cm
  • Метални ногарки и конструкција
  • Се подесува и склопува за лежење и седење
  • Погодни за двор или плажа

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.