-13%

Стол за во двор ПРОГАРДЕН СМАРТ ПП

– Боја бела
– Димензии 50х51х82 см
– Стол и модел кој ќе осговара на секаков тип на маса


Достапност:

Нема на залиха

2,410.00 ден 2,100.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Боја бела
  • Димензии 50х51х82 см
  • Стол и модел кој ќе осговара на секаков тип на маса
  • Лесно се одржува, се брише само со влажна крпа и е отпорен на временски услови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.