-13%

Маса за кампување ПРОГАРДЕН 80х72х70 см

– Достапнa во бела боја
– Димензии 80х72х70 см
– Материјал пластика
– Тежина 7,3 кг


1,860.00 ден 1,620.00 ден

Спореди

Опис

  • Достапнa во бела боја
  • Димензии 80х72х70 см
  • Материјал пластика
  • Тежина 7,3 кг
  • Се склопува

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.