-12%

SENCOR Телесна вага SBS 5051WH

 • Боја : бела
 • Мери во килограми,lb
 • Ултра тенок дизајн (20 мм)
 • Работи на батерииOriginal price was: 1,305.00 ден.Current price is: 1,150.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја : бела
 • Ултра тенок дизајн (20 мм)
 • Стаклена површина за лесно чистење
 • Заштитно стакло (6 mm)
 • Екстремно голем LCD дисплеј (74 x 28.5 mm)
 • BMI функција
 • BMR функција
 • Меморија за 12 корисници
 • Тежина до 150 кг
 • Опција за избор на мерни единици (kg / lb)
 • Слаба батерија и индикатор за преоптоварување
 • Автоматско исклучување при неактивен режим
 • Функција за заклучување на податоци за попрецизно мерење
 • Извор на напојување: 1x CR2032 литиумска батерија (вклучена)
 • Мерење на телото од страна на БИА Принцип:
  -Масни%
  -Хидратација на телото%
  -Пресметајте го потребното количество калории по ден
  -Функција за автоматско вклучување (тежи веднаш кога скалата се активира)
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.