-12%

SENCOR Телесна вага SBS 2300BK

– Сигурносно стакло (6 mm)
– Тенок дизајн (24 mm)
– Мери до 150 kg (осетливост 100 g)


1,330.00 ден 1,170.00 ден

Спореди

Опис

  • Стаклена површина за лесно чистење
  • Сигурносно стакло (5 mm)
  • Тенок дизајн (21 mm)
  • Мери до 150 kg (осетливост 100 g)
  • 4 сензори со висока прецизност
  • Auto-On функција (мери веднаш чим се качите на вагата)
  • Екстра голем LCD дисплеј (74 x 28.5 mm)
  • Автоматско исклучување
  • Батерија: 1x CR2032 lithium battery (вклучена)
  • Боја црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.