-12%

SENCOR Телесна вага SBS 2301WH

– Појачано сигурносно стакло (5 mm)
– Елегнатен дизајн (21 mm)
– Мери до 150 кг (точност до: 100 g)
– 4 сензори за прецизно мерење


Original price was: 1,330.00 ден.Current price is: 1,170.00 ден.

Спореди

Опис

 • Стаклена подлога за лесно чистење
 • Појачано сигурносно стакло (5 mm)
 • Елегнатен дизајн (21 mm)
 • Мери до 150 кг (точност до: 100 g)
 • 4 сензори за прецизно мерење
 • Функција за автоматско активирање
 • LCD екран (74 x 28,5 mm)
 • Измерената тежина стои 10 секунди на дисплејот
 • Индикатор за истрошена батерија или прекумерна тежина
 • Напојување: 1 литиумска батерија CR2032 (вклучена)
 • Мерење на телесни маснотии – NO
 • Мерење на вода во телото – NO
 • Меморија – NO
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.