-13%

ISKRA Дигитална вага за телесна тежина GBS1500-Zn

– 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr.
– 5 mm дебелина на калено стакло
– Осветлен LCD дисплеј


Original price was: 1,490.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.

Спореди

Опис

 • Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.
 • 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr.
 • 5 mm дебелина на калено стакло
 • Осветлен LCD дисплеј
 • Копче за промена на мерни единици (kg. lbs.)
 • Уклучување на допир
 • Автоматско исклучување
 • Гуени ногарки против лизгање
 • Индикатор за преоптеретување и батерија
 • Работи на 2 CR2032 батерии кои се вклучени во пакувањето
 • Димензија 300 x 300 mm
 • 2 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.