-12%

SENCOR Фитнес телесна вага SBS 6015WH

– Мери проценти на маснотии во телото, вода, мускулна маса и коски
– Секако може да се користи и како обична вага за тежина
– Auto-On функција (мери веднаш чим стапнете на неа)
– Мери до 180 kg (осетливост 100 g)


Original price was: 3,040.00 ден.Current price is: 2,670.00 ден.

Спореди

Опис

 • Мери проценти на маснотии во телото, вода, мускулна маса и коски
 • Секако може да се користи и како обична вага за тежина
 • Auto-On функција (мери веднаш чим стапнете на неа)
 • Мери до 180 kg (осетливост 100 g)
 • Ултра тенок дизајн (висина 23 mm)
 • Меморија за 8 корисници со автоматско препознавање на корисникот
 • Опција за сетирање на пол, висина (80 – 220 cm)
 • Опција за мерна единица (kg/lb/st:lb)
 • Батерија: 2x CR 2032 lithium batteries (со пакувањето)
 • Димензии (width x depth x height): 310 x 300 x 23 mm
 • Тежина: 2.0 kg
 • Боја Бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.