-12%

SENCOR Телесна вага SBS 2507 RD

 • Опсег на мерење: 150 кг
 • Мери во килограми,lb
 • Голем и лесно читлив дисплеј
 • Работи на батерии

 


1,070.00 ден 940.00 ден

Спореди

Опис

 • Електронска телесна вага
 • Боја црвена
 • Мери во KG/LB
 • Калено стакло 6 мм
 • Тенок дизајн 18мм
 • Мерење до 2-150kg, скала од 100г
 • Голем и лесно читлив дисплеј
 • Автоматско исклучување
 • Работи на батерии: 1хCR2032
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.