-12%

SENCOR Правосмукалка Wet & Dry SVC 3001

– Алуминиумска телескопска цевка
– Моќ на вшмукување 250 W
– Филтрација во 5 чекори
– WET & DRY правосмукалка


Original price was: 11,990.00 ден.Current price is: 10,550.00 ден.

Спореди

Опис

 • Алуминиумска телескопска цевка
 • Моќ на вшмукување 250 W
 • Филтрација во 5 чекори
 • WET & DRY правосмукалка
 • Макс. моќност 1400 W
 • Бучност: < 77 dB
 • Филтри кои се перат
 • Термостат кој спречува прегревање
 • Soft Start функција не ја оптоварува ел. мрежа при вклучување
 • Гумени тркалца
 • Опсег на работа 7.5 m (должина на кабел 5 m)
 • Авотматско намотување на кабел
 • Електронски контолирана моќ на вшмукување
 • Универзална педала со четки за чистење
 • Специјална педала за мокро чистење
 • Волумен на вреќа за прашина: 7.5 l
 • Волумен на сад за мокро чистење: 16 l
 • Димензии (width x depth x height): 374 x 425 x 490 mm
 • Тежина: 7.9 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.