-26%

VIVAX Правосмукалка за пепел AVC-600B Dusky

– Капацитет 12 литри
– моќност 600W
– користи HEPA филтер


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 2,290.00 ден.Current price is: 1,699.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Идеална за чистење на печки на дрва, камини, печки на пелети, а во летните месеци и чистење на роштиљ скара.
  • Лесна е за манипулација
  • Капацитет 12 литри
  • моќност 600W
  • користи HEPA филтер
  • Огнотопорно армирано црево и метално куќиште
  • Гаранција 12 месеци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.