-12%

BOSCH Правосмукалка BZGL 2A310

– Регулатор за моќноста
– Бучност 80 dB dB(A)
– Димензии 232 x 291 x 367 mm
– Моќност 600 W


7,200.00 ден 6,340.00 ден

Спореди

Опис

  • Нов иновативен HiSpin мотор со 10 години гаранција и ниска потрошувачка
  • До 60% поголем капацитет на вшмукување
  • Хигиенски филтери за чист издуван воздух кои можат да се перат TYP G, TYP G ALL
  • Четка за тапациран мебел, четка за прорези
  • Голем капацитет на вреќата за ѓубре
  • Кабел 8 метри
  • Регулатор за моќноста
  • Бучност 80 dB dB(A)
  • Димензии 232 x 291 x 367 mm
  • Моќност 600 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.