-12%

BOSCH Правосмукалка за миленици BGL 6PET1

– Моќност: 700W
– Remote Power Control: едноставно управување со сите поставки право од рачката за држење
– AirFresh Dustbag: ефикасно отсранување на незгодните миризби за чист издувен воздух


20,600.00 ден 18,130.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност: 700W
 • Remote Power Control: едноставно управување со сите поставки право од рачката за држење
 • AirFresh Dustbag: ефикасно отсранување на незгодните миризби за чист издувен воздух
 • HEPA хигиенски филтер за алергичните, кој може да се пере
 • 12 метри радиус на работа
 • Млазница AirTurbo Plus со функција Automatic Power Control ефикасно отстранување на животинските влакна
 • PowerProtect System: висока ефикасност во чистењето дури и кога вреќичката е полна
 • PowerProtect вреќичка за прашина
 • Тип на вреќи: TYP G ALL
 • Hardfloor четка со меки влакна погодна за паркети
 • Преклопна четка
 • Четка за прорези, четка за тапациран мебел
 • LED светло
 • Телескопска цевка
 • Волумен на вреќичката: XL
 • Автоматско намотување на кабелот
 • 4 тркалца
 • Електронска регулација на моќта на вшукување со вртлив регулатор
 • Приказ за пополнетост на филтер вреќичката
 • Бучност: 74 dB
 • Димензии: ШхВхД 30х26.50х45.00 cm
 • Тежина 9.10 kg
 • Црвена боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.