-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 0625AT-EUE3

– “Cat&Dog Mini” моторизирана моќна четка за рачната правосмукалка
– Многу моќна 25,2 V Li-Ion батерија
– Време на полнење 4-6 часа
– Време на работа до 50 минути


Original price was: 15,910.00 ден.Current price is: 13,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • 4-во-1 стапчеста правосмукалка без кабел, со џогер и рачна правосмукалка
 • Истовремено собира и џогира
 • “Cat&Dog Mini” моторизирана моќна четка за рачната правосмукалка
 • Многу моќна 25,2 V Li-Ion батерија
 • Време на полнење 4-6 часа
 • Време на работа до 50 минути
 • HEPA циклон филтерски систем
 • LED светло за подобро воочување на нечистотиите
 • Егрономска рачка
 • Индикатор за статус на батерија
 • 2 брзини
 • Додатоци: сад за вода, 5 крпи за џогирање, Cat & Dog Mini четка, тесна цевка и четка за прашина
 • Контејнер за нечистотии: 0.5l
 • Бучност: 79 dB
 • Димензии: width: 273 mm, height: 1,160 mm, depth: 162 mm
 • Тежина: 2,5 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.