-12%

SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL

 • Боја : жолт
 • Одстранува и до 99% бактерии
 • Моќност : 900-1500W
 • Капацитет на резервоар: 350 ml

2,140.00 ден 1,880.00 ден

Спореди

Опис

 • Погоден за чистење на тврди површини (плочки ,  стакло)
 • Одстранува и до 99% бактерии
 • Одстанува бигор, дамки,маснотии и сл
 • Лесен и удобен за користење
 • Заштита од деца
 • Боја : жолта
 • Широка палета на додатоци
 • Моќност : 900-1500W
 • Напон и фрекфенција : 220-240 V, 50/60 Hz
 • Максимален притисок: 3 bar
 • Капацитет на резервоар: 350 мл
 • Должина на кабелот : 4 m
 • Тежина: 1 кг
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.