-13%

XIAOMI Правосмукалка ROBOT VACUUM

– Прекачување на пречки од 2cm
– 2mm гумен браник
– 4 сензори против паѓање по скали
– Интелигентно планирање на рута


Original price was: 26,440.00 ден.Current price is: 22,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Интелигентно планирање на рута
 • Ласерски сензор за далечина (LDS) му овозможува на роботот да ја скенира својата околина 360 степени, 1800 пати во секунда, со алгоритам за симултана локализација и мапирање за да го мапира ентериерот на вашиот дом со што овозможува планирање во реално време на рута за чистење, поминувајќи ги и ќошовите!
 • Со својот систем за вшмукување, роботот беспрекорно ја чисти вашата куќа, без прашина, остатоци, гранули, или било какви нечистотии!
 • Можност за контрола и преку апликација од вашиот мобилен телефон
 • Чистење и рута по ваша желба, со еден клик обележете што сакате да се помине преку мапата во вашиот телефон
 • Роботот има 5200mAh Li-ion батерија со која може да чисти 2.5 часа или простор од 250m2
 • 1800Pa Супер вшмукување
 • Прекачување на пречки од 2cm
 • 2mm гумен браник
 • 360 степени LDS сензор за притисок
 • 4 сензори против паѓање по скали
 • 10mm сензор на ласери
 • Автоматско исклучување
 • Сензор за авторматско полнење при празна батерија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.