-12%

SENCOR Чистач за прозори SCW 3001YL

– 3.6 V Li-Ion батерија
– Време на работа: 20 минути (50 прозори)
– Не остава флеки и нечистотии
– Штеди време и напор


4,960.00 ден 4,360.00 ден

Спореди

Опис

 • 3.6 V Li-Ion батерија
 • Време на работа: 20 минути (50 прозори)
 • Не остава флеки и нечистотии
 • Штеди време и напор
 • Прозирен сад за вода со капацитет од 200 ml
 • Крпата е дизајнирана од специјален материјал за чистење на стаклени и мазни површини
 • Практичен прскач на детергентот интегриран 2-во-1 со крпата за бришење
 • Индикатор за полнење на батеријата
 • Егрономска рачка комотна за левучари и десничари
 • Ниска бучност
 • Погоден за:
  – сите мазни површини
  – произори
  – огледала
  – туш кабини и паравани
  – стаклени ѕидни плочки
  – стаклен мебел
  – витрини со стаклени врати
 • Димензии (L × W × H): 370 × 280 × 120 mm
 • Време на полнење на батеријата: 4 h
 • Ширина на шмукалката: 280 mm
 • Капацитет на садот за прљава вода: 100 ml
 • Тежина со батеријата: 770 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.