-13%

SENCOR Хепа филтер SVX 005HF

  • Резервни 2 хепа филтри( влезен и излезен)
  • За правосмукалка SVC 900
  • Може да се пере
  • За повеќекратна употребаOriginal price was: 440.00 ден.Current price is: 385.00 ден.

Спореди

Опис

  • Резервни 2 хепа филтри( влезен и излезен)
  • За правосмукалка SVC 900
  • Може да се пере
  • За повеќекратна употреба

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.