-12%

SENCOR Книжни кеси BAGS for SVC 7CA

  • За правосмукалка SVC 7CA-EUE2
  • Сет книжни 5 кеси 2 филтерa
  • Само за еднократна употребаOriginal price was: 420.00 ден.Current price is: 370.00 ден.

Спореди

Опис

  • За правосмукалка SVC 7CA-EUE2
  • Сет книжни 5 кеси 2 филтерa
  • Само за еднократна употреба
  • Истиот степен на ефикасност на филтрација како H.E.P.A. филтер
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.