-11%

SENCOR Хепа филтер SVX 010HF

  • Хепа филтер
  • За правосмукалка SVC 6301VT EU E2270.00 ден 240.00 ден

Спореди

Опис

  • Хепа филтер
  • За правосмукалка SVC 6301VT EU E2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.