-22%

BOSCH Филтер BBZ 41 FK

  • Сет 4 филтер кеси
  • 1 микро – хигиенски филтер
  • BSG1../BSN1..
  • Синтетички неткаен материјал899.00 ден 699.00 ден

Спореди

Опис

  • Сет 4 филтер кеси
  • 1 микро – хигиенски филтер
  • BSG1../BSN1..
  • Додаток за чистење на подови
  • Синтетички неткаен материјал

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.