-11%

SENCOR Хепа филтер SVX 034HF

HEPA филтер за SVC 0740BL, SVC 0741YL


360.00 ден 320.00 ден

Спореди

Опис

HEPA филтер за SVC 0740BL, SVC 0741YL

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.