-14%

Лулашка тросед C3125

– Достапна во бело-зелена боја
– Материјал: ткаенина
– Метални ногарки и оквир
– Димензии: 170 х 110 х 153 см


Достапност:

Нема на залиха

7,300.00 ден 6,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Достапна во бело-зелена боја
    • Материјал: ткаенина
    • Метални ногарки и оквир
    • Димензии: 170 х 110 х 153 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.