-13%

Сет за во двор ПРОГАРДЕН МАДУРА

– Димензии:76х49х43 (маса)
– Димензии:54х56х82 (стол)
– Димензии 114х55х82 (двосед)
– Тежина 14,6 кг


5,510.00 ден 4,790.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапна во бела и антрацит боја
  • Димензии:76х49х43 (маса)
  • Димензии:54х56х82 (стол)
  • Димензии 114х55х82 (двосед)
  • Тежина 14,6 кг
  • Материјал пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.