-14%

Ратан маса 90х90 см

– Достапна во капучино боја
– Материјал: пластика
– Димензии: 90х90 см


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 6,970.00 ден.Current price is: 5,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Достапна во капучино боја
  • Материјал: пластика
  • Димензии: 90х90 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.