-13%

LAVOR Машина за подови Dynamic 45B со батерија и полнач

– Машина за подови LAVOR Dynamic 45B
– Напон: 24V
– Работна ширина: 450mm
– Ширина на гумици: 540mm


Original price was: 172,500.00 ден.Current price is: 150,000.00 ден.

Спореди

Опис

  • Машина за подови LAVOR Dynamic 45B
  • Напон: 24V
  • Работна ширина: 450mm
  • Ширина на гумици: 540mm
  • Притисок на четки:150/18 вртежи во минута / кг
  • Максимален работен капацитет:1600 m2/h
  • Производител Lavor
  • Земја на потекло: Италија
  • Батериска машина за чистење подови идеална за мали и средни површини до 1600 m2 со постојана фреквенција на луѓе. Погодна за велнес и фитнес центри, сали, авто-салони, продавници, болници, училишта…
  • Гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.