-12%

KONCAR Вградна плотна UKE 3020 KDCVTM

– Димензии: Висина/Ширина на плотната: 52×29 cm
– Висина/ Ширина/ Длабочина на отворот во кујнскиот елемент: 49×27 cm
– Предно десно место за готвење: ел. зона ø14,5cm/1,2kW
– Задно десно место за готвење: ел. дуо зона ø18cm // 1,7/0,7 kW


9,260.00 ден 8,150.00 ден

Спореди

Опис

 • Електрична стаклокерамичка плотна со две токи
 • Боја: црна
 • Димензии: Висина/Ширина на плотната: 52×29 cm
 • Висина/ Ширина/ Длабочина на отворот во кујнскиот елемент: 49×27 cm
 • Предно десно место за готвење: ел. зона ø14,5cm/1,2kW
 • Задно десно место за готвење: ел. дуо зона ø18cm // 1,7/0,7 kW
 • Индикатор за преостаната топлина: да
 • Работна плоча: стаклена керамика
 • Контрола на допир: да (+тајмер)
 • Завршување на рабовите: рамно
 • Електрично поврзување: 1N
 • Напон: 230/400V~
 • Вкупна поврзана моќност: 6,5 kW
 • Вкупна поврзана моќност: 2,9 kW
 • Димензии на пакуваниот производ: 57,8×30,4×13,2cm
 • Тежина на уредот нето/бруто: 4,7/5 kg
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.