-12%

BOSCH Вградна плотна PXX 375FB1E

 • Seria 6 FlexInduction плоча,30sm
 • DirectSelect:  команди
 • PowerBoost функција
 • Брусен преден раб со странични лајсниДостапност:

Нема на залиха

44,999.00 ден 39,600.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 

 • PXX375FB1E е seria 6 FlexInduction плоча со електронски програмски часовник
 • Дизајн:
 • Брусен преден раб со странични лајсни
 • Опрема:
 • DirectSelect: директни и едноставни slider команди на саканата зоната за готвење
 • MoveMode: функција која ја дели плочата на три различни дела за готвење
 • Во предниот дел на плочата можете да готвите додека во задниот дел само ја одржувате температурата
 • PerfectFry е сензор со 5 нивоа на температурата за припрема на совршени јадења
 • Електронски програмски часовник со функција за исклучување и потсетник за секоја плоча за готвење
 • ReStart-функција,плочата автоматски се исклјучува ако нешто претече
 • Брзина:
 • PowerBoost функцијадо 50% повеќе моќност,заштедува до 35% време на загревање
 • PanBoost: функцијата PowerBoost специјално за тави
 • Перформанси:
 • индукциски зони за готвење со автоматско препознавање на тавите
 • FlexCombiZone: Вие добивате поголема флехсибилност со комбинирање на зоната за готвење во една голема зона
 • 17 нивоа на моќност
  Животна средина и безбедност:
 • Потрошувачка на ел.енергија со индикатор
 • Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
 • Индикатор за вклучување
 • Заштита за децата-сигурносна брава
 • Гаранција на производот од 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.