-12%

BOSCH Вградна плотна PSY 6A6B20

 • Вградна комбинирана плоча гас/струја
 • 3 Горилника + 1 електрична плоча
 • Приклучна сила : 7,565 kW
 • Мануелна контрола од предна странаДостапност:

Нема на залиха

37,180.00 ден 32,720.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Вградна комбинирана плоча гас/струја , 60см
 • 2 Брусени рабови , 2 со тенок метален рам
 • 3 плински полиња со горилници: 1 голем, 1 нормален и 1 штедлив плински горилник
 • 1 електрична грејна површина со 9 нивоа на моќност
 • FlameSelect: за прецизно подесување на пламенот на  9 нивоа
 • Носачи на садовите од челик
 • Палење со една рака GGC
 • Вграден термоелектричен осигурувач кој го спфречува протекувањето на плинот
 • вкупна сила  7,55 kw сила: ( ел. плоча  1,75 kw , -2 обични горилници од 1,1kw и 1,8 kw, и еден силен горилник 3kw)
 • Претходно подесено на гасовод ( 20 мбар)
 • Приложени дизни за конекција на бутан гас ( 28-30/37мбар)
 • Странична мануелна контрола
 • Индикатор на преостаната топлина
 • Димензии 590x560x45 (mm)
 • Тежина : 12 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.