-12%

BOSCH Вградна плотна PKN 645BA2E

– Серија 4
– Вградна стаклокерамичка плотна
– Црна боја
– Инокс рамка


28,990.00 ден 25,510.00 ден

Спореди

Опис

 • Серија 4
 • Вградна стаклокерамичка плотна
 • Црна боја
 • Инокс рамка
 • Сензорски команди
 • 6 зони на готвење (1 дупла и 1 овална)
 • 17 степени на работа
 • ReStart функција – ако нешто искипе плочата се исклучува и оди на последно избран степен на работа
 • Индикатор за топлина
 • Qick Stop за брзо исклучвање на било која зона
 • Сигурносно исклучување
 • Заштита за деца
 • 7200W
 • Димензии: 4.8 x 58.3 x 51.3 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.