-13%

GORENJE Вградна плотна ECT322BSC

– Црна
– Брусен раб на плочата
– Контрола на допир (TouchControl)
– Тајмер


13,800.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Црна
 • Брусен раб на плочата
 • Контрола на допир (TouchControl)
 • Тајмер
 • Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
 • Одржување на топлина
 • 1 HiLight грејна зона + 1 HiLight дупла грејна зона
  напред: Круг 12/18 cm, 0.7/1.7 kW,
  назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW
 • Сигнализација на преостаната топлина
 • Заштита од деца
 • Димензии (ШxВxД): 30 × 5,1 × 52 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 62 cm
 • Мерки за вградување: 28,3 × 6,7 × 49 cm
 • Нето тежина на апаратот: 4,1 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 4,6 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
 • Приклучна моќ: 2.900 W
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.