-12%

BOSCH Вградна комбинирана плотна PBY 6C5B62O

– Ширина (cm) 60
– Број на плински горилници: 3
– Електрични горилници: 1
– Нерѓосувачки челик


Original price was: 15,560.00 ден.Current price is: 13,690.00 ден.

Спореди

Опис

 • Ширина (cm) 60
 • Број на плински горилници: 3
 • Електрични горилници: 1
 • Нерѓосувачки челик
 • Копче за регулација
 • Палење со една рака
 • Приказ за преостаната топлина
 • Електромагнетен систем за сигурност на секој горилник
 • Термоелектричен осигурач за спречување на истек на плин
 • Приклучна моќ 1.000 W
 • Заштита 10 A
 • Волтажа 220-240 V
 • Должина на кабел 100,0 cm
 • Димензии (VxŠxD mm): 54 x 580 x 510

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.