-12%

BOSCH Вградна плотна PUE 611BB5D

– PowerBoost: до 50% повеќе моќност
– ReStart
– 17 степени на моќност
– Timer


33,390.00 ден 29,380.00 ден

Спореди

Опис

 • Touch select: едноставна контрола
 • Индукциска плоча
 • PowerBoost: до 50% повеќе моќност
 • ReStart
 • 17 степени на моќност
 • Timer
 • ChildLock
 • QuickStart дункција: плочата автоматски ја вклучува зоната со сад на неа
 • Без рамка, рамен раб
 • PowerManagement: ограничување на макс. моќност
 • Сигурносно исклучување
 • Димензии (VxŠxD): 51 x 592 x 522 mm
 • Димензии на ниша (VxŠxD): 51 x 560 x 490-500 mm
 • Приклучна моќ: 3.7 kW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.