-13%

GORENJE Правосмукалка VC1411CXW

– Максимална моќност на моторот: 1.400 W
– Моќ на всисување: 275 W
– Со вреќичка
– За суво чистење


4,250.00 ден 3,690.00 ден

Спореди

Опис

 • COMPACT XS
 • Максимална моќност на моторот: 1.400 W
 • Моќ на всисување: 275 W
 • Со вреќичка
 • За суво чистење
 • Број на додатоци: 1
 • Универзална четка
 • Проток на воздух: 29,9 L/s
 • Волумен на вреќичката: 2 l
 • Тип на цевка: Лесна за составување
 • Дијаметар на цевката: 32 mm
 • Должина на телескопската цевка: 88 cm
 • Материјал на цевката: Пластика
 • Управувачка локација: Контрола на апаратот
 • Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
 • SoftStart тивко палење на моторот
 • Индикатор за полна вреќичка
 • Хартиени вреќи за прашина: 1
 • Број на текстилни вреќички: 1
 • Додатоци: 1
 • Намотување на кабелот
 • Голем досег (кабел, црево и цевка): 15 m
 • Исправено или хоризонтално
 • Додаток за оставање на цевката
 • Број на тркала: 3
 • Гумирани тркалца
 • Боја: Бела
 • Должина на приклучен кабел: 5,0 m
 • Бучност: 82 dB(A)re1pW
 • Максимална моќност на моторот: 1.400 W
 • Димензии (ШxВxД): 35 × 21,5 × 26 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48 × 26 × 28,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3,3 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg
 • Приклучна моќ: 1.200 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.