-12%

KONCAR Машина за сушење SRV 7VKP0

– Капацитет 7 kg
– Кондензациска
– Број на програми 15
– Одложен старт


Original price was: 20,460.00 ден.Current price is: 17,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модел SRV 7VKP0
 • Енергетска класа B
 • Ефикасност на сушење B-C (скала од A дo G)
 • Капацитет 7 kg
 • Кондензациска
 • Број на програми 15
 • Времетраење на стандарден програм 125 min
 • Одложен старт
 • Намалено гужвање (полесно пеглање)
 • Полипропенски бубањ
 • Копче за бирање програми
 • Сигнални светла за време на работата
 • Индикатор за преполнетост на садот за кондензација
 • Заштита за деца
 • Вкупна приклучна моќност 2,7 kW
 • Потрошувачка на ел. енергија при стандарден програм 4,18 kWh по циклус
 • Просечна годишна потрошувачка 504 kWh
 • Бучност 65 dB
 • Димензии (ШxВxД) 600 x 850 x 560 mm
 • Тежина 38 kg
 • Бела боја
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.