-12%

KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0

 • Машина за сушење
 • Енергетска класа: B
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Број на програми: 1521,350.00 ден 18,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за сушење
 • Енергетска класа: B
 • Индикатор за преполнетост на канистерот за вода
 • Заштита од деца
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Број на програми: 15
 • Функција за намалено гужвање
 • Одложен старт
 • Полипропиленски бубањ
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 4,68
 • Времетраење на стандарден програм (min): 129
 • Напон 220-240
 • Димензии (ВхШхД) 85×59,6×60,9

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.