-12%

KONCAR Машина за сушење SR 8VT2

– Електронско управување
– Заштита за деца
– Сигнализација за запушен филтер
– 15 програми на сушење


32,730.00 ден 28,799.00 ден

Спореди

Опис

 • Кондензациска машина со топлотна пумпа
 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 8
 • Електронско управување
 • Заштита од протекување: Сигнализација за преполнетост на садот за кондензација
 • Заштита за деца
 • Сигнализација за запушен филтер
 • 15 програми на сушење
 • Старт/пауза копче
 • Смалено туткање
 • Одложено сушење
 • LCD дисплеј
 • Touch Control
 • Полипропенски бубањ
 • Енергетска класа: A++
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 1,91
 • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 235
 • Времетраење на стандардна програма (min): 189
 • Разладно средство / количина R290/0,11
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна сила (kW): 1
 • Димензии (В x Ш x Д): 85×59,6×56,3 см
 • Бруто/Нето тежина (kg): 48,5/46,8
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.