-12%

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP2

– Капацитет (kg): 7
– Кондензациска машина со тополотна пумпа
– Број на програми: 15
– Енерегетска класа: A++


Original price was: 28,800.00 ден.Current price is: 25,350.00 ден.

Спореди

Опис

 • Кондензациска машина со тополотна пумпа
 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 7
 • Електронско управување
 • Заштита од протекување: индикатор за преполетост на садот за кондензација
 • Заштита од деца
 • Индикатор за запушен филтер
 • Број на програми: 15
 • Функција за помало гужвање
 • Функција за одложено сушење
 • Енерегетска класа: A++
 • Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 1,7
 • Просечна годишна потрошувачка на енергија (kWh): 211
 • Времетраење на циклус стандардна програма (min): 121
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна моќ (kW): 1
 • Димензии (ВхШхД): 85×59,6×56,3 см
 • Амбалажа (ВхШхД): 88,1×64,1×59,2 см
 • Бруто/Нето тежина (kg): 46,5/44,8
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.